ATSINAUJINAME. Pirkimo galimybė el. parduotuvėje e-brgroup.eu laikinai sustabdyta
2022-03-31

Netrukus grįšime su atnaujinta, informatyvesne ir patogesne el. prekybos pardavimo platforma.

Norėdami įsigyti prekes nuotoliniu būdu, įsirinkite jas el. kataloge ir susisiekite su BRGroup atstovais žemiau nurodytais kontaktais.

 

 

Susisiekime:

 

Donatas Kriaučiūnas (Kaunas) donatas@brgroup.eu +370 659 26208
Andrius Stankevičius (Kaunas) andrius@brgroup.eu +370 614 14552
Inga Stanevičiūtė (Kaunas) inga@brgroup.eu +370 616 20372
Gintaras Rimkus (Kaunas) gintaras@brgroup.eu +370 613 97262
Ilona Andrejevskienė (Vilnius) ilona@brgroup.eu +370 620 80911
Deividas Jankauskas (Vilnius) deividas@brgroup.eu +370 620 74727
Rimas Sniegeckas (Klaipėda) rimas@brgroup.eu +370 669 42098

 

 

 

Turite klausimų?

+370 659 26208

+370 37 373248

RAŠYKITE MUMS

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: