AKCIJA: Vakuuminis siurblys su akumuliatoriumi
2022-03-22

 

 

Patogus ir galingas vakuuminis siurblys - būtinas įrenginys šaldymo ir kondicionavimo sistemų montavimo, remonto ir priežiūros darbuose.

2 pakopų vakuuminis siurblys su akumuliatoriumi yra skirtas profesionaliam naudojimui dirbant su šaldymo ir oro kondicionavimo sistemomis.

Pradėkite naują darbų sezoną atsinaujinę įrangą patikimu ir ilgaamžiu komponentu už ypač gerą kainą. 

Atrinktam vakuuminiam siurbliui iki birželio1 d. taikome -25 % nuolaidą.

 


Tiksliam oro kondicionavimo ir šaldymo sistemų paleidimui:

 

Dviejų pakopų vakuuminis siurblys Vp-225 su akumuliatoriumi
  • Ergonomiška rankena patogiam transportavimui ir prilaikymui darbo metu;
  • Sustiprintas korpusas užtikrina didelį atsparumą smūgiams;
  • Oru aušinama variklio konstrukcija leidžia dirbti esant aukštai temperatūrai;
  • Siurblio veikimas pasižymi didele vakuumo galia ir nedideliu triukšmu;
  • Lengvai prieinama alyvos išleidimo anga ir praktiška alyvos lygio stebėjimo akutė užtikrina lengvą įrenginio priežiūrą; 
  • Prietaiso išmetimo sistemoje integruotas įtaisas pašalina alyvos garus, o alyvos garų separatorius prie oro išleidimo angos apsaugo nuo oro užteršimo alyvos likučiais.
  •  

    SPECIFIKACIJOS:

    • Pakopos: 2;
    • Ištraukiamo oro kiekis: 2 CFM;
    • Variklis: DC 18V, 200 W;
    • Vakuumo gylis: 15 mikronai/2 Pa;
    • Tepalo talpa: 200 ml; 
    • Baterija: Li-ion 18 V 5.0 Ah;
    • Įkroviklis: įeinanti 100-240 V, 50-60 Hz, 180W / Išeinantis: 18V 2A.

 443,67€ 332,75 €

 

* ATSINAUJINAME! Pirkimas el. parduotuvėje e-brgroup.eu laikinai sustabdytas. Netrukus grįšime su atnaujinta el. prekybos pardavimo platforma. Norėdami įsigyti prekes nuotoliniu būdu, susisiekite su BRGroup atstovais žemiau nurodytais kontaktais.

 

Visi įrankiai ir įranga darbui su šaldymo ir kondicionavimo sistemomis

 

 

 

 

 

Susisiekime:

 

Donatas Kriaučiūnas (Kaunas) donatas@brgroup.eu +370 659 26208
Andrius Stankevičius (Kaunas) andrius@brgroup.eu +370 614 14552
Inga Stanevičiūtė (Kaunas) inga@brgroup.eu +370 616 20372
Gintaras Rimkus (Kaunas) gintaras@brgroup.eu +370 613 97262
Ilona Andrejevskienė (Vilnius) ilona@brgroup.eu +370 620 80911
Deividas Jankauskas (Vilnius) deividas@brgroup.eu +370 620 74727
Rimas Sniegeckas (Klaipėda) rimas@brgroup.eu +370 669 42098

 

 

 

Turite klausimų?

+370 659 26208

+370 37 373248

RAŠYKITE MUMS

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: