AKCIJA automobilių oro kondicionierių valymo chemijai: MALONIAI AUTOMOBILIO GAIVAI
2022-05-03

 

Automobilio oro kondicionieriuje susikaupę nešvarumai ir drėgmė skleidžia nemalonų kvapą ir kenkia sveikatai.

Norint išvengti mikroorganizmų ir nemalonių kvapų, automobilio oro kondicionieriaus valymas turėtų būti atliekamas profilaktiškai porą kartų per metus. Rekomenduojame tai daryti keičiantis sezonui.

Pasiruoškite automobilio oro kondicionierių vėsinimo sezonui! Atrinktoms ERRECOM ir CARLY automobilių A/C valymo priemonėms iki birželio 1 d. taikome -37 % nuolaidą.

 


Chemija automobilių oro kondicionierių valymui ir priežiūrai:

 


Errecom TOTAL CARE
Automobilių garintuvų valymo rinkinys

Rinkinys sudarytas iš dviejų komponentų. Putos valo ir dezinfekuoja garintuvą, aerozolis dezinfekuoja ortakius ir suteikia malonų kvapą.

Errecom TOTAL CARE 100 ml.

 12,80 € 8,00 €

Errecom TOTAL CARE 200 ml.

 15,99 € 9,99 €

 

 


Carly CARLYCLIM
Dezinfekuojantis automobilių A/C valiklis
  • 3 pagrindiniai pranašumai: greitas, efektyvus ir ilgalaikis;
  • Baktericidinė (EN1040) ir fungicidinė (EN1275) dezinfekcija;
  • Ilgo poveikio dezodorantas;
  • Mandarinų kvapo;
  • Vieno paspaudimo sistema (A/C automobiliuose).

 17,60 € 11,00

 

* ATSINAUJINAME! Pirkimas el. parduotuvėje e-brgroup.eu laikinai sustabdytas. Netrukus grįšime su atnaujinta el. prekybos pardavimo platforma. Norėdami įsigyti prekes nuotoliniu būdu, susisiekite su BRGroup atstovais žemiau nurodytais kontaktais.

Daugiau valymo įrankių ir produktų

 

 

 

Susisiekime:

 

Donatas Kriaučiūnas (Kaunas) donatas@brgroup.eu +370 659 26208
Andrius Stankevičius (Kaunas) andrius@brgroup.eu +370 614 14552
Inga Stanevičiūtė (Kaunas) inga@brgroup.eu +370 616 20372
Gintaras Rimkus (Kaunas) gintaras@brgroup.eu +370 613 97262
Ilona Andrejevskienė (Vilnius) ilona@brgroup.eu +370 620 80911
Deividas Jankauskas (Vilnius) deividas@brgroup.eu +370 620 74727
Rimas Sniegeckas (Klaipėda) rimas@brgroup.eu +370 669 42098

 

 

 

Turite klausimų?

+370 659 26208

+370 37 373248

RAŠYKITE MUMS

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį

El. paštas: