Bazinis YONGHE įrankių rinkinys su vakuuminiu siurbliu - tai būtinų komponentų komplektas, kuriame rasite viską kondicionavimo sistemų montavimo ir priežiūros darbams.

Pradėkite kondicionavimo įrangos montavimo darbus su patikimu įrankių komplektu už ypač gerą kainą. 

Iki rugsėjo 30 d. YONGHE įrankių rinkiniui su vakuuminiu siurbliu taikome net -49 % nuolaidą.


Tiksliam oro kondicionavimo sistemos montavimui ir paleidimui:

ĮRANKIŲ RINKINYS SU VAKUUMINIU SIURBLIU
    Komplekte:
    • Vakuuminis siurblys (42 l / min);
    • Vamzdelių valcavimo įrankiai;
    • Sriegpjovės: 1/4", 5/16", 3/8", 1/2", 5/8", 3/4";
    • Užpildymo žarnos (ilgis 120 cm - 3 vnt.);
    • Vakuuminio siurblio alyva (0,33 l);
    • Pieštuko tipo trimeris su atsarginiais peiliais;
    • Vamzdžių pjaustytuvas 1/8 "... 1 1/8" (4-28 mm).

 431,99 217,80 €

* ATSINAUJINOME! Grįžome su atnaujinta el. prekybos pardavimo platforma

Visi įrankiai ir įranga darbui su šaldymo ir kondicionavimo sistemomis

Susisiekime:

Donatas Kriaučiūnas (Kaunas) donatas@brgroup.eu +370 659 26208
Andrius Stankevičius (Kaunas) andrius@brgroup.eu +370 614 14552
Inga Stanevičiūtė (Kaunas) inga@brgroup.eu +370 616 20372
Gintaras Rimkus (Kaunas) gintaras@brgroup.eu +370 613 97262
Ilona Andrejevskienė (Vilnius) ilona@brgroup.eu +370 620 80911
Deividas Jankauskas (Vilnius) deividas@brgroup.eu +370 620 74727
Rimas Sniegeckas (Klaipėda) rimas@brgroup.eu +370 669 42098