YONGHE įranga - optimalus pasirinkimas aušinimo ir kondicionavimo sistemų montavimo ir priežiūros darbams.

Iki spalio 31 d. YONGHE dvipakopiam vakuuminiam siurbliui (128 l/min) taikome net -53 % nuolaidą.


Aušinimo ir oro kondicionavimo sistemos montavimui ir paleidimui rekomenduojame:

DVIPAKOPIS VAKUUMINIS SIURBLYS (128 l/min)
  • Skirtas aušinimo ir oro kondicionavimo sistemų freono linijoms evakuoti.
  • Pagamintas iš aliuminio korpuso (kuris gerai išsklaido šilumą).
  • Su elastinga mova tarp judančių dalių (mažam triukšmui ir vibracijai).
  • Turi priverstinę naftos tiekimo sistemą.
  • Turi apsaugą, neleidžiančią tepalui tekėti atgal į grandinę.
  • Geras pradinis sukimo momentas leidžia siurblį naudoti esant žemai temperatūrai ir esant nepakankamai įtampai.
  • Alyvos indas yra atskirtas nuo pagrindinės siurblio dalies.

 255,55  120,00 €

* ATSINAUJINOME! Grįžome su atnaujinta el. prekybos pardavimo platforma

Visi įrankiai ir įranga darbui su šaldymo ir kondicionavimo sistemomis

Susisiekime:

Donatas Kriaučiūnas (Kaunas) donatas@brgroup.eu +370 659 26208
Andrius Stankevičius (Kaunas) andrius@brgroup.eu +370 614 14552
Inga Stanevičiūtė (Kaunas) inga@brgroup.eu +370 616 20372
Gintaras Rimkus (Kaunas) gintaras@brgroup.eu +370 613 97262
Ilona Andrejevskienė (Vilnius) ilona@brgroup.eu +370 620 80911
Deividas Jankauskas (Vilnius) deividas@brgroup.eu +370 620 74727
Rimas Sniegeckas (Klaipėda) rimas@brgroup.eu +370 669 42098

Comments (0)